Yogarama Aylık Ders Programı

0

Hemen her kıtaya uzanan eğitmenlerimizle, daha güzel bir gelecek, daha güzel bir dünya için yorulmadan çalışıyoruz. Yogayı herkes için ulaşılabilir kılmaya çalışıyoruz. İnsanların iyilik haline elimizden geldiğince destek olmaya çabalıyoruz. 

Tüm bunları yaparken motivasyonumuz yaptığımız şeyin sizlerde somut olarak faydasını görmemiz ve bunu her kanaldan bizimle paylaşmanız oluyor. Bu nedenle Yogarama’nın bir parçası olan katılımcılarımıza ve ellerinden gelen desteği sunarak ders programımızı böylesine büyütmemizde katkısı olan tüm eğitmenlerimize emekleri için teşekkür ederiz.

Hep birlikte iyi ki varız ve hep birlikte büyüyerek var olmaya devam etme dileğiyle♥️

Derslerimizin tamamı ücretsizdir, zoom’da yapılmaktadır, kameranız açık ya da kapalı olarak derslere katılabilirsiniz. Tüm ders duyuruları, bağlantılar, iletişim kanalımız olan telegram grubumuzda yapılır, sayfamızın biyografisindeki linkten ya da internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Telegram grubumuzun bağlantılar kısmındaki linki kullanarak programda yer alan derslerin hepsine ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Siz de bu ay kendinize ve sevdiğiniz birinin zihnine ve bedenine iyi gelecek derslere katılmasını desteklemek isterseniz yorumlara sevdiğiniz kişi/kişileri etiketleyebilirsiniz.

Telegram grubumuzun bağlantılar kısmındaki linki kullanarak programda yer alan derslerin hepsine ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

 

Ücretsiz Online Yoga Ders ProgramıÜcretsiz Online Yoga Ders ProgramıÜcretsiz Online Yoga Ders ProgramıÜcretsiz Online Yoga Ders ProgramıÜcretsiz Online Yoga Ders ProgramıÜcretsiz Online Yoga Ders ProgramıÜcretsiz Online Yoga Ders Programı 

Paylaş