Yogarama Haziran 2024 Ücretsiz Yoga Ders Programı

0

Herkese merhaba, Haziran ayı ders programımızla karşınızdayız! Yoga, meditasyon, nefes egzersizleri, mindfulness ve pilates gibi zihinsel ve fiziksel çalışmalar, hem bedensel hem de zihinsel sağlığı desteklemenin önemli yollarıdır. Bu çalışmalar, fiziksel kondisyonunuzu iyileştirirken ve bedeninizi desteklerken aynı zamanda zihinsel olarak da rahatlamanızı sağlar. Kendimize; zihnimize ve bedenimize özen göstererek daha sağlıklı ve dengeli bir yaşam sürebiliriz.

Yogarama olarak, fiziksel ve zihinsel sağlığı destekleyen ve bu sağlığın korunmasına yardımcı olan çalışmaların herkes için erişilebilir olmasına büyük önem veriyoruz. Amacımız, bu çalışmaları ve çalışmaların faydalarının herkese ulaşmasını sağlayarak iyilik haline destek olmak.

Eğer siz de bedeninizi ve zihninizi besleyen, fiziksel ve zihinsel sağlığınızı koruyan çalışmaları günlük hayatınıza dahil etmek istiyorsanız, Haziran ayı ders programımızı inceleyebilirsiniz. Farklı yoga türlerinden meditasyon tekniklerine, nefes egzersizlerinden pilates derslerine kadar pek çok farklı çalışmayı deneyimleyebilir ve size en uygun olanını bulabilirsiniz.

DERSLERE GİRİŞ:

Derslerimizin tamamı ücretsizdir. Dersler Zoom uygulaması üzerinden yapılmaktadır.

Bir süre için telegramdan günlük olarak Zoom katılım linki paylaşacağız. O gün boyunca gerçekleşecek derslere günlük gönderdiğimiz link üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. Katılım linki günlük olarak değişmektedir.

Zoom’a Katılmak İçin Burayı Tıklayınız

Tüm ders duyuruları, bağlantılar, iletişim kanalımız olan telegram grubumuzda yapılmaktadır. Bu nedenle duyurulara ve derse katılım linkine hızlı ve kolay ulaşabilmek adına telegram grubumuza katılmanızı öneririz. Telegram grubumuza sayfamızın biyografisindeki linkten ya da internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

HEDİYE:

Bu ay kendinize ve sevdiğiniz birinin zihnine ve bedenine iyi gelecek çalışmalara katılmasını desteklemek isterseniz ve ona bir hediye olarak sunmak isterseniz bu duyuruyu kendisi ile paylaşabilirsiniz.

Yogarama Ashram Ücretsiz Ders Programı Aşağıdaki gibidir.

Paylaş