Irem Peker – İlk Ateş

0

Yoga Eğitmeni – Masaj Terapi Öğrencisi – Avukat

Irem 1990 yılında Ankara’da doğdu. Avusturya lisesi ve Bilgi Üniversitesi Hukuk eğitimlerini tamamlamasının üzerine 3 sene avukat olarak uluslar arası şirketlerde çalıştı. 2016 senesinde Londra’ya gelerek Hukuk ve Finans üzerine master programını tamamladı. Sonrasında tekrar İstanbul’a dönüp 7 yılı aşkın süredir öğrencisi olduğu yoganın eğitmenlik eğitimini aldı ve yoga dersleri vermeye başladı. 2021 senesinde Londra’ya geri taşındı ve şu anda oradan online ve yüz yüze yoga dersleri vermeye devam ediyor.

Dersler Hatha yoga şeklinde oluyor. “Ha” güneş, “tha” ise ay anlamına geliyor. Güneş eril enerjiyi, ay ise dişil enerjiyi temsil ediyor. Pratik boyunca bedenimizle farkındalıkla çalışarak içimizdeki eril ve dişil enerjiyi dengelemeye niyet ediyoruz. Daha önce hiç yogayı deneyimlememiş olanlar, yogaya yeni başlayanlar ve yoganın felsefesini de anlamak isteyenler için çok uygun bir ders.

Ücretsiz yoga derslerimiz zoom platformunda yapılmaktadır, kameranız açık ya da kapalı olarak derslere katılabilirsiniz. Tüm ders duyuruları, bağlantılar, iletişim kanalımız olan telegram grubumuzda yapılır.

Telegram grubumuzda yer alan derslerin hepsine ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Yogarama her gün ücretsiz yoga dersleri veriyor.
Derslerimiz ücretsiz kalmaya devam edecektir.

Çünkü çok seviyoruz 

Paylaş