Cuma, Haziran 2, 2023
Ana Sayfa Genel 1000 Saatlik 2022-2024 Online Yoga Uzmanlık Eğitimi ve Ön Kayıt (Taksitli)

1000 Saatlik 2022-2024 Online Yoga Uzmanlık Eğitimi ve Ön Kayıt (Taksitli)

 400,00

Kategoriler:

Açıklama

İçeriğini kapsayıcı, bütünleştirici, farklı disiplinleri içinde barındıran ve bilimsel bir yaklaşımla oluşturduğumuz yoga uzmanlık eğitimimizin ikincisi ile karşınızdayız.
Yoga uzmanlık eğitimimiz ile bedensel ve zihinsel ihtiyaçların ve sınırların gözetildiği, duyarlı, kapsayıcı, farkındalık odaklı, anatomi bilgili eğitmenler yetiştirilmesini amaçlamaktayız.
Bu eğitimle yoga bilginizi zenginleştirebilirsiniz; yogada derinleşerek pratiğinizi geliştirebilirsiniz ve bolca uygulama ve pratik alanı olması nedeniyle de öğrenilen bilgileri deneyimleyerek bir başkasına aktarabilir hale gelebilirsiniz.
Eğitimin içeriğinde, yoganın farklı alanlarını da öğrenerek yogayı derinlemesine anlamak ve kapsayıcı olabilmek adına birçok farklı teorik ve pratik derslerimiz yer almaktadır.
Ve bu süreçte öğrenilenleri sindirebilmek ve içselleştirebilmek için zamana ve pratiğe ihtiyaç olduğunu düşünüyoruz.
 Bu nedenle eğitim toplam 1000 saatlik bir eğitim olup Ekim 2022 ile Şubat 2024 ayları arasında online olarak gerçekleşecek ve 16 ay sürecektir.
Yogarama yoga uzmanlık eğitimi ile ilgili detaylı bilgi almak ve ön kayıt yaptırmak için [email protected] adresinden e-mail yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sevgiler
Yogarama Akademi

Ek bilgi

Ön Kayıt 2022-2024

Aylık Ücret, Ön Kayıt Ücreti, Peşin Ödeme

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“1000 Saatlik 2022-2024 Online Yoga Uzmanlık Eğitimi ve Ön Kayıt (Taksitli)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Duyurular