Ana Sayfa Eğitimler EVRİM – Yoga Uzmanları İçin Gelişim Platformu

EVRİM – Yoga Uzmanları İçin Gelişim Platformu

 1.000,00 3.000,00

Açıklama

EVRİM, Yoga Uzmanları için gelişim platformudur.

-Derinlemesine Mesleki ve Kişisel Gelişim

EVRİM, özgün bir gelişim yolculuğuna çıkmak isteyen sertifikalı yoga eğitmenlerine yönelik, kapsamlı bir mesleki ve kişisel gelişim platformudur. Bu platform, eğitmenlerin kendi potansiyellerini maksimize edebilmeleri, öğretim becerilerini ileri seviyelere taşıyabilmeleri ve derinlemesine bir kişisel pratiğe sahip olabilmeleri için tasarlanmıştır.

-Eğitim Programlarımızın Zenginliği

EVRİM’de sunulan eğitim programları, ters duruşlardan el-kol dengelerine, hand stand uygulamalarından Ashtanga yoga serilerine kadar geniş bir yelpazeyi kapsar. Bu ileri düzey teknikler, eğitmenlerin fiziksel becerilerini zorlayarak, öğretim yöntemlerini genişletmelerine ve kendi yoga pratiğinde derinleşmelerine olanak tanır.

-YOGARAMA AKADEMİ Topluluk Etkinlikleri ve Mesleki Gelişim Fırsatları

EVRİM, eğitmenlerin sosyal ve profesyonel ağlarını geliştirebilecekleri topluluk buluşmaları, kamplar, atölyeler, workshoplar ve mesleki gelişim seminerleri düzenler. Bu etkinlikler, eğitmenlerin birbirleriyle bağlantı kurmalarını, deneyimlerini paylaşmalarını ve birlikte büyümelerini teşvik eder. Yoga kampları ve atölyeler, immersif bir öğrenme deneyimi sunarken, workshoplar ve seminerler, eğitmenlerin mesleki becerilerini geliştirmelerine ve yogayla ilgili en son bilimsel gelişmelerin takip edilebilmesine olanak tanır.

-İÇERİK VE PROGRAM

Platformun içeriğinde yoga pratiklerini geliştirmenize olanak sağlayacak çeşitli alanlarda ileri seviye yoga pratikleri yer almaktadır. Platformdaki pratik derslerine ilk görselden ulaşabilirsiniz.

Platformdaki pratik programı 3 ayda bir yenilenmektedir. Paylaştığımız görseldeki program 18 Mart – 21 Haziran tarihlerini kapsamaktadır.

EVRİM Platformu üyeliği ile ilgili tüm detaylara [email protected] adresine e-posta göndererek ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Yoga Uzmanları İçin Eğitim Modülü

Aylık Ödeme, Peşin Ödeme

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Duyurular