Spor Biliminde Derinlemesine Anatomi Eğitimi Başlıyor!

0

Yogarama Temel Anatomi Dersi 28 Ekim Cumartesi günü başlıyor! Temel Anatomi Eğitimi, yoga uzmanlık eğitiminin ilk modülünde yer alan ve 100 saatlik bir eğitimi içeriyor. Eğitim, spor bilimi (Hareket ve Antrenman Bilimi) uzmanı Dr. Soner Özsu tarafından verilecek.

Bu dönem, yalnızca Temel Anatomi Eğitimini almak isteyenler için, yalnızca Temel Anatomi Eğitimine de kayıt alınacak. Daha önce yoga eğitimi almış ve Anatomi bilgisini tazelemek ve derinleştirmek isteyen yoga eğitmenleri için, farklı spor dallarında çalışan eğitmenler ve öğrenciler için, ve Anatomi bilgisini derinleştirmek isteyen herkes için uygun bir eğitim olarak sunuluyor.

Bu eğitimde dersler kaydedilecek ve katılımcılar dersleri canlı olarak veya kayıtlardan takip edebilecekler. Temel Anatomi Eğitimi, vücudun işleyişini anlamak ve yoga pratiğinizi daha da derinleştirmek için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Siz de spor biliminin uzmanlarından Anatomi eğitimi alarak, yoga pratiğinizi zenginleştirmek istiyorsanız, 28 Ekim Cumartesi günü başlayacak bu eğitime kaydınızı hemen yaptırın!

Detaylı Bilgi ve Kayıt için Tıkla

Paylaş