Ana Sayfa Eğitimler Yoga Uzmanları İçin Eğitim Modülü

Yoga Uzmanları İçin Eğitim Modülü

 1.000,00 5.000,00

Açıklama

Yoga Uzmanları İçin Devam Modülü I eğitimimiz 19 Mart Salı günü başlıyor.

Yoga Uzmanları İçin Eğitim Modülü I eğitim programı, Yoganın Fizyolojisi, Kinesiyoloji ve İngilizce Ders Anlatım Teknikleri I derslerini içermektedir.

Yoganın Fizyolojisi ve Kinesiyoloji dersi yogayı, bedenin sistemleri üzerinden inceleyerek, kinetiği yoga ile ilişkilendirerek, yoga uygulamasına biyomekaniği entegre etmeye destek olarak, yogaya ve yoga tekniklerine bütünsel ve bilimsel bir yerden bakılmasını amaçlayan ve yogaya kapsamlı bir yaklaşım sunan bir eğitim programıdır.

İngilizce Ders Anlatım Teknikleri I dersi ise; Yoga Uzmanlarının, İngilizce dilinde yoga dersleri verme yetisini geliştirmeyi ve İngilizce ders verirken kendine güvenli ve öğrenci grubuna liderlik etme yeteneğine sahip olarak ders verme becerisini geliştirmeyi hedeflemektedir.

Bu eğitimle yogayı kapsayıcı, bütünleştirici ve farklı disiplinleri içinde barındıran bir yaklaşımla ele almayı amaçladık.

Program teorik derslerden oluşmaktadır. Teorik dersler hafta sonu gerçekleşecektir.

Bu eğitim ileri seviye bir eğitim olup temel yoga uzmanlık eğitimi almış kişiler için, yoga eğitmenleri için ve yoga bilgisini derinleştirmek isteyen kişiler için uygundur.

Eğitimle ilgili detaylı bilgi almak için [email protected] e-posta adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ek bilgi

Yoga Uzmanları İçin Eğitim Modülü

Genel Katılım-Aylık Ödeme(1.taksit), Genel Katılım-Aylık Ödeme(2. ve 3. taksit), Genel Katılım-Peşin Ödeme, Mezun-Aylık Ödeme(1,2 ve 3. taksit), Mezun-Peşin Ödeme, Sadece Fizyoloji, Sadece Kinesiyoloji

Kinesiyoloji

Kinesiyoloji – Peşin Ödeme

Fizyoloji

Fizyoloji-Peşin Ödeme

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Duyurular