Ana Sayfa Eğitimler 4’lü Eğitim Paketi

4’lü Eğitim Paketi

 2.200,00 11.602,00

Açıklama

Merhaba,

Yogarama Akademi’de 210 saatlik yogada derinleşmeyi amaçlayan 4 eğitim başlıyor!

 

  • 100 saatlik Temel Anatomi Eğitimi: Yoga eğitmenleri, farklı spor dallarında eğitmenlik yapan kişiler ve anatomiye ilgili duyan ve daha derinlemesine öğrenmek isteyen herkes için insan anatomisi hakkında kapsamlı ve derinlemesine bir bilgi sunması amaçlanmaktadır.

 

  • 30 saatlik Yoganın Hareket ve Antrenman Bilimi Eğitimi: Kişiye özel ve gruplara yönelik bir ders planlamasının nasıl yapılacağı, bir yoga pratiğinde bedensel olarak hangi özelliğin nasıl geliştirileceği, vücudumuzda nelerin ve hangi özelliklerin değiştiği ve gelişimin nasıl sağlandığı gibi konular, antrenman bilimindeki, bilimsel verilerin yogayla birleştirilmesi ele alınacaktır.

 

  • 50 saatlik Yoganın Kinesiyolojisi Eğitimi: Yoga pratiğindeki hareketlerin arkasındaki biyomekanik prensipleri anlamaları ve uygulamalarını; vücut hareketlerinin bilimini inceleyerek, yoga pozları sırasında vücudun nasıl çalıştığını ve bu hareketlerin nasıl optimize edilebileceğini öğretmeyi amaçlar.

 

  • 40 saatlik Yoganın Fizyolojisi Eğitimi: Yoga pratiğinin insan vücudunun fizyolojik sistemleri üzerindeki etkilerini anlamaları ve bu bilgileri uygulamalarına entegre etmeleri için gereken bilgileri sunması amaçlanır. Bu eğitim, yoga pozlarının, yogada kullanılan çeşitli tekniklerin vücut üzerindeki etkilerini bilimsel bir perspektiften inceleyerek, daha bilinçli ve etkili bir yoga pratiği geliştirmeyi hedefler.

 

  • Eğitim toplam 210 saattir. Ekim 2024’te başlayıp, Haziran 2025’te bitecektir.

 

Eğitimler hakkında daha fazla bilgi almak ve ön kayıt yaptırmak için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Ek bilgi

4'lü Eğitim Paketi

Aylık Ödeme, Kayıt Ödemesi, Peşin Ödeme

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Duyurular