Ana Sayfa Eğitimler Yogarama 1000 Saatlik 2022-2024 Online Yoga Uzmanlık Eğitimi ve Ön Kayıt

Yogarama 1000 Saatlik 2022-2024 Online Yoga Uzmanlık Eğitimi ve Ön Kayıt

 350,00 5.500,00

Stok kodu: Yok Kategoriler: Etiketler: , ,

Açıklama

İçeriğini kapsayıcı, bütünleştirici, farklı disiplinleri içinde barındıran ve bilimsel bir yaklaşımla oluşturduğumuz yoga uzmanlık eğitimimizin ikincisi ile karşınızdayız.
Yoga uzmanlık eğitimimiz ile bedensel ve zihinsel ihtiyaçların ve sınırların gözetildiği, duyarlı, kapsayıcı, farkındalık odaklı, anatomi bilgili eğitmenler yetiştirilmesini amaçlamaktayız.
Bu eğitimle yoga bilginizi zenginleştirebilirsiniz; yogada derinleşerek pratiğinizi geliştirebilirsiniz ve bolca uygulama ve pratik alanı olması nedeniyle de öğrenilen bilgileri deneyimleyerek bir başkasına aktarabilir hale gelebilirsiniz.
Eğitimin içeriğinde, yoganın farklı alanlarını da öğrenerek yogayı derinlemesine anlamak ve kapsayıcı olabilmek adına birçok farklı teorik ve pratik derslerimiz yer almaktadır.
Ve bu süreçte öğrenilenleri sindirebilmek ve içselleştirebilmek için zamana ve pratiğe ihtiyaç olduğunu düşünüyoruz.
 Bu nedenle eğitim toplam 1000 saatlik bir eğitim olup Ekim 2022 ile Şubat 2024 ayları arasında online olarak gerçekleşecek ve 16 ay sürecektir.
Yogarama yoga uzmanlık eğitimi ile ilgili detaylı bilgi almak ve ön kayıt yaptırmak için [email protected] adresinden e-mail yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sevgiler
Yogarama Akademi

Ek bilgi

Ön Kayıt 2022-2024

3 Taksitli Ödeme, Aylık Ücret, Ön Kayıt Ücreti, Peşin Ödeme

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Duyurular