Ana Sayfa Eğitimler Yogarama 1000 Saatlik 2023-2025 Online Yoga Uzmanlık Eğitimi

Yogarama 1000 Saatlik 2023-2025 Online Yoga Uzmanlık Eğitimi

 650,00 10.000,00

Açıklama

Yoganın bilimsel bir yaklaşımla ele alındığı Yoga Uzmanlık Eğitiminde, bedensel ve zihinsel ihtiyaçların ve sınırların gözetildiği, duyarlı, kapsayıcı, farkındalık odaklı ve anatomi bilgili eğitmenler yetiştirilmesi amaçlanır.

Yogayı, zihni ve bedeni bilimsel bir yerden inceleyen ve araştıran, alanında uzman eğitmenleri ve akademisyenleri bir çatı altında bir araya getirerek sunduğumuz yoga uzmanlık eğitimimizin içeriği ise kapsayıcı, bütünleştirici, farklı disiplinleri içinde barındıran ve bilimsel bir yaklaşımla oluşturulmuştur.

Bu eğitimle yoga bilginizi zenginleştirebilirsiniz; yogada derinleşerek pratiğinizi geliştirebilirsiniz ve bolca uygulama ve pratik alanı olması nedeniyle de öğrenilen bilgileri deneyimleyerek bir başkasına aktarabilir hale gelebilirsiniz.

Eğitimin içeriğinde, yoganın farklı alanlarını da öğrenerek yogayı derinlemesine anlamak ve kapsayıcı olabilmek adına birçok farklı teorik ve pratik derslerimiz yer almaktadır.
Ve bu süreçte öğrenilenleri sindirebilmek ve içselleştirebilmek için zamana ve pratiğe ihtiyaç olduğunu düşünüyoruz.
Bu nedenle eğitim toplam 1000 saatlik bir eğitim olup Ekim 2023 ile Şubat 2025 tarihleri arasında online olarak gerçekleşecek ve 16 ay sürecektir.

Yogarama Yoga Uzmanlık eğitimi ile ilgili detaylı bilgi almak ve ön kayıt yaptırmak için [email protected] adresinden e-mail yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formuna aşağıdaki linkten de ulaşabilirsiniz.  https://forms.gle/aEaK2bPoGF6BSYLh7

Eğitime kaydınızı kesinleştirmek için ön kayıt ödemesini yaparak e-posta yolu ile bizi bilgilendirebilirsiniz.

Ek bilgi

Ön Kayıt

3 Taksitli Ödeme, 5 Taksitli Ödeme, 8 Taksitli Ödeme, Aylık Ücret, Ön Kayıt, Peşin Ödeme

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Duyurular