Ana Sayfa Eğitimler Yogarama 1000 Saatlik 2024-2026 Online Yoga Uzmanlık Eğitimi

Yogarama 1000 Saatlik 2024-2026 Online Yoga Uzmanlık Eğitimi

 1.000,00 17.850,00

Açıklama

Ekim ayında başlayacak olan 1000 saatlik Yoga Uzmanlık Eğitimi için kayıtlarımız başladı!

Yoga Uzmanlık Eğitimimizde, bedensel ve zihinsel ihtiyaçları ve sınırları dikkate alan, duyarlı, kapsayıcı, farkındalık odaklı ve anatomi bilgisine sahip eğitmenler yetiştirmeyi hedefliyoruz. Bu eğitim, yogayı bilimsel bir perspektiften ele alarak inceleyen ve araştıran uzman eğitmenler ve akademisyenler tarafından sunulmaktadır.

Programımız, yoga bilginizi derinleştirmenizi ve pratiğinizi geliştirmenizi sağlamak amacıyla kapsamlı ve disiplinli bir müfredat sunar. Bu sayede, edindiğiniz bilgileri deneyimleyerek başkalarına aktarabilecek yetkinliğe sahip olabilirsiniz.

Eğitimin içeriği, yoganın çeşitli alanlarını kapsayan teorik ve pratik derslerden oluşmaktadır. Yogayı derinlemesine anlamak ve kapsayıcı bir bakış açısı geliştirebilmek adına, bu dersler hem geniş hem de detaylı bir yapıya sahiptir. Öğrenilen bilgilerin içselleştirilmesi ve sindirilmesi için zaman ve uygulama gerektiğini düşündüğümüzden, eğitim süresi toplamda 1000 saat olup Ekim 2024 ile Ocak 2026 tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecek ve 16 ay sürecektir.

Dersler hafta içi ve hafta sonu olarak gerçekleşecektir.                                              Hafta içi akşamları yoga pratikleri, hafta sonu teorik dersler gerçekleşecektir.

Yogarama yoga uzmanlık eğitimindeki buluşmaların tamamı online gerçekleşecek olup canlı buluşmalar zoom uygulaması üzerinden gerçekleşecektir.

Derslere katılamamanız durumunda veya derslere tekrar ulaşmak istediğinizde canlı
derslerin kayıtları her dersten bir gün sonra classroom uygulamasından ve telegram
grubundan paylaşılacaktır.

Yoga Uzmanlık Eğitimi hakkında daha fazla bilgi almak ve ön kayıt yaptırmak için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıdan ön kayıt formunu da doldurabilirsiniz. https://forms.gle/7XdUfXWLtTmvx2Kf6

Ek bilgi

Yoga Uzmanlık Eğitimi

3 Taksit ile Ödeme, 5 Taksit ile Ödeme, 8 Taksit ile Ödeme, Aylık Ödeme, Ön Kayıt – Erken Ödeme, Peşin Ödeme

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Duyurular