Ana Sayfa Eğitimler Yoganın Fizyolojisi ve Kinesiyoloji Eğitimi

Yoganın Fizyolojisi ve Kinesiyoloji Eğitimi

 300,00 900,00

Açıklama

Yogarama Akademi’de Yoganın Fizyolojisi ve Kinesiyoloji eğitimi 15 Nisan Cumartesi günü başladı.

Tüm dersler kaydedilmektedir, eğitime kayıt yaptırmanız halinde geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen derslerin kaydına ulaşabilirsiniz.

Bu eğitim ileri seviye bir eğitim olup temel yoga uzmanlık eğitimi almış kişiler için, yoga eğitmenleri için ve yoga bilgisini derinleştirmek isteyen kişiler için uygundur.

Yoganın Fizyolojisi ve Kinesiyoloji eğitimi, yogayı, bedenin sistemleri üzerinden inceleyerek, kinetiği yoga ile ilişkilendirerek, yoga uygulamasına biyomekaniği entegre etmeye destek olarak, yogaya ve yoga tekniklerine bütünsel ve bilimsel bir yerden bakılmasını amaçlayan ve yogaya kapsamlı bir yaklaşım sunan bir eğitim programıdır.

Bu eğitimle yogayı kapsayıcı, bütünleştirici ve farklı disiplinleri içinde barındıran bir yaklaşımla ele almayı amaçladık.

Program teorik ve pratik derslerden oluşmaktadır. Teorik dersler hafta sonu, pratik dersler hafta içi günlerde gerçekleşecektir. Pratik dersler, hem yoga pratiğinizi desteklemeyi hem de eğitmenliğinizi farklı tekniklerle ve bilgilerle çeşitlendirmeyi ve desteklemeyi amaçlamaktadır.

Eğitimle ilgili detaylı bilgi almak için ve kayıt için aşağıdaki linkten ön başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Forma ulaşmak için burayı tıklayınız

Ek bilgi

Ön Kayıt

500 TL Taksit, 900 TL Taksit, Ön Kayıt

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Duyurular