Aysu Itır Karaçam – Yoga 3

0

Nasıl bir insan tam potansiyeline ulaşabilir? Yaşam yolunda nasıl şimdi ve burada var olabilir?
Hepimiz bu hayatı nasıl yaşamalıyım sorusuna cevap iyi bir harita arıyoruz. Yoga bilincin yükselmesiyle, şimdi ve burada mevcut olma ile ilgili bir teknik. Kendini gerçekleştirmede kendi yarattığın kutunun içerisinden çıkman, bütün sahte benliklerden arınman için bir araç.

Yolculuğum kendi limitlerine, kendi kabına oturtmadan açık bırakarak genişliyor; kalbimde ve bedenimde hissettiğim bana rehberlik eden öğretiyi sadece bir kişinin yaşamında farklı, bir gün önce farkında olmadığı, kendi potansiyelini gerçekleştirebileceği, kendi yarattığı sınırlardan kendine alan açabileceği bir yol yaratabilecek olma isteğiyle paylaşıyorum; biliyorum ki zamanın aksine, sevgi ve bilgi paylaştıkça çoğalıyor. Dilerim pratik kendini farketmen, kendi kendinin ışığı olman ve gerçek sana ulaşman için bir araç olur.

Her Cuma 17:45

Ücretsiz yoga derslerimiz zoom platformunda yapılmaktadır, kameranız açık ya da kapalı olarak derslere katılabilirsiniz. Tüm ders duyuruları, bağlantılar, iletişim kanalımız olan telegram grubumuzda yapılır.

Telegram grubumuzda yer alan derslerin hepsine ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Yogarama her gün ücretsiz yoga dersleri veriyor.
Derslerimiz ücretsiz kalmaya devam edecektir.

Çünkü çok seviyoruz 

Paylaş