Burcu Yılmaz – Dans-Doğaçlama

0

Göbek dansı ve doğaçlama pratiklerini birleştiren bu yumuşak çalışma omurga odağında tüm bedenimizi rahatlatmak, bedenimizin hareket kapasitesini geliştirmek, kendimizle bağ kurarak otantik dansımızı araştırmak niyetiyle yola çıkıyor. Farklı müziklerle beslenecek çalışma bir akış içinde beraber dalgalanma ve içimizden geldiği gibi dans etme alanı açmayı hedefliyor. Bu ders, herkese acik.

Burcu Yilmaz, üniversite yıllarıyla beraber çağdaş dans, doğaçlama ve kontak dans, belly dans üzerine farklı eğitimler aldı. 2014’te Strasbourg Üniversitesi Performans Sanatları Bölümünde Master 1 derecesini tamamladı. 2016’da Seda Günay ve Tuğçe Tuna’nın liderliğinde Dans Ve Hareket Terapisi Yöntemlerine Giriş programını bitirdi. 2018’de 200 saat Vinyasa yoga eğitmenlik eğitimini aldı. Şu anda çocuklar ve yetişkinlerle dogaçlama dans, yoga, soundpainting üzerine çalışıyor, eğitimler veriyor, performanslar tasarlıyor. Aynı zamanda sahne sanatları alanında çalışan A Corner in the World ekibinin parçası.

Ücretsiz yoga derslerimiz zoom platformunda yapılmaktadır, kameranız açık ya da kapalı olarak derslere katılabilirsiniz. Tüm ders duyuruları, bağlantılar, iletişim kanalımız olan telegram grubumuzda yapılır.

Telegram grubumuzda yer alan derslerin hepsine ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Yogarama her gün ücretsiz yoga dersleri veriyor.
Derslerimiz ücretsiz kalmaya devam edecektir.

Çünkü çok seviyoruz 

Paylaş