Ela Eren – Pilates

0

Merhabalar,ben Ela. 27 yaşındayım. Erciyes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (2017) mezunuyum. Öğrencilik yıllarımdan bu yana birçok salonda ve birebir özel ders vererek pilates eğitmenliği yapmaya devam ediyorum. Pandeminin hayatımıza katmış olduğu birçok şey gibi sporu da artık online bir mecrada birçok kişiye ulaşılabilir hale getirdik ve bu süreci Yogaramaya da taşıyarak sizlere ulaşacak olmak benim için büyük bir zevk 😊
Sporun ve özellikle pilatesin benim için ne anlam ifade ettiğini size açıklayacak olursam; su içmek yemek yemek nasıl bir temel ihtiyaç ise sporu da öyle bir temel ihtiyaç olarak görüyor ve tüm insanların günde 30 dakika da olsa hayatına sporu katmasını diliyorum.

Pilatesin ne kadar faydalı olduğunu , bir çok fiziksel ağrı ve eklem rahatsızlıkları için tedavi olarak kullanıldığını , vücudunuzun kas kitlesini koruyarak daha fit daha esnek ve daha sağlıklı hale geleceğini hatırlatmama gerek var mı 😉 Düzenli spor, dengeli beslenme güzel bir yaşam, fit ve sağlıklı yaşlanmak demektir.
O zaman siz de bize katılın beraber “PILATES” yapalım 😍

Her pazar saat 10.00’da !

Ücretsiz yoga derslerimiz zoom platformunda yapılmaktadır, kameranız açık ya da kapalı olarak derslere katılabilirsiniz. Tüm ders duyuruları, bağlantılar, iletişim kanalımız olan telegram grubumuzda yapılır.

Telegram grubumuzda yer alan derslerin hepsine ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Yogarama her gün ücretsiz yoga dersleri veriyor.
Derslerimiz ücretsiz kalmaya devam edecektir.

Çünkü çok seviyoruz 

Paylaş