Iris Steinfeld – Chakra Yoga

0

Merhaba,

Ben Iris, Avusturyalıyım ve 23 senedir Türkiye’de yaşıyorum.

Yoga benim için bir can simidi. Yorgunsam matta canlanıyorum, stresliysem matta yavaşlıyorum, zihnim karışıksa matta berraklaşıyor, kararsız kaldığım zaman matta yolumu görebiliyorum, nefesim düzensiz olduğunda matta nefesimi tekrar regüle edebiliyorum, duygularım alt üst olduğunda matta duygularımı regüle edebiliyorum.

Çok şükür 2003’de ilk yoga dersine girdikten sonra özüme yolculuğum başladı ve hala devam ediyor. Tek çıkış yolu içe dönmek benim için. Huzuru, mutluluğu, sükuneti, şefkati içeride bulduğumda dış dünyamda da görebiliyorum.
Bu dünyada fiziksel ve duygusal şiddeti ve acıları azaltmak için herkese yoga yapmayı tavsiye ediyorum. İnsanların temel ihtiyaçlarından iki tanesine bakarsak, sevgi dolu ilişkiler ve kendini gerçekleştirmek. Yoga bunun için büyük bir destek sağlayabiliyor.
2011 Yoga Alliance 200 TT’den sonra yurtiçi ve yurtdışı çeşitli yoga eğitimleri aldım ve bütün deneyimlerimi ve bilgilerimi bu derslerde paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Her hafta bir çakra üzerinde yoğunlaşacağız ve fiziksel hareketlerle, nefes çalışmalarıyla ve kısa bir meditasyonla bedenimizde enerji merkezlerimizi keşfedeceğiz. Sen unutabilirsin ama beden hiç bir şeyi unutmaz.
Bu ders, her seviyeye uygun bir derstir.
Dersimde görüşmek üzere.

Her Cuma Saat 8:00’de

Ücretsiz yoga derslerimiz zoom platformunda yapılmaktadır, kameranız açık ya da kapalı olarak derslere katılabilirsiniz. Tüm ders duyuruları, bağlantılar, iletişim kanalımız olan telegram grubumuzda yapılır.

Telegram grubumuzda yer alan derslerin hepsine ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Yogarama her gün ücretsiz yoga dersleri veriyor.
Derslerimiz ücretsiz kalmaya devam edecektir.

Çünkü çok seviyoruz 

Paylaş