Yogarama Yoga Uzmanlık Eğitimi 2023-2025 Eğitim Dönemi Başlıyor!

0
Yoga Uzmanlık Eğitimi

Yogarama Yoga Uzmanlık Eğitimi başlıyor ve sizleri bu benzersiz deneyime davet ediyoruz. Bu eğitimde bedensel ve zihinsel ihtiyaçların ve sınırların gözetildiği, duyarlı, kapsayıcı, farkındalık odaklı ve anatomi bilgisiyle donanmış eğitmenler yetiştirmeyi amaçlıyoruz.

Yogayı bilimsel bir perspektifle ele alan ve detaylı araştırmalarla destekleyen uzman eğitmenler ve akademisyenlerden oluşan kadromuzla sunduğumuz yoga uzmanlık eğitimimiz, kapsayıcı, bütünleştirici ve çeşitli disiplinleri içeren bir içeriğe sahiptir. Bu eğitim yogada uzmanlaşmayı amaçlarken aynı zamanda pratiğinizi derinleştirmeyi ve edindiğiniz bilgileri paylaşma becerilerinizi geliştirmeyi destekleyecektir.

Eğitimimizin içeriğinde, yogayı kapsamlı bir şekilde anlamak ve kapsayıcı bir yaklaşım benimsemek adına farklı alanlara odaklanan teorik ve pratik dersler yer almaktadır. Bu dersler, yogayı daha da derinlemesine öğrenmenizi ve içselleştirmenizi sağlayacaktır. Öğrenilenleri sindirmek ve içselleştirmek için zaman ve pratiğe ihtiyaç olduğu fikrini savunuyoruz. Bu nedenle Yoga Uzmanlık Eğitimi, toplamda 1000 saatlik bir süreci kapsayacak şekilde tasarlanmıştır.

Eğitim, Ekim 2023 ile Şubat 2025 tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecektir. Bu 16 aylık süre boyunca, bolca uygulama ve pratiklerin olduğu derslerle yogayı derinlemesine deneyimleme alanınız olacak.

Başvuru ve ayrıntılı bilgi için görseli tıklayınız

 

Paylaş