Ana Sayfa Eğitimler Yoga Uzmanları İçin Eğitim Modülü ve Evrim Platformu

Yoga Uzmanları İçin Eğitim Modülü ve Evrim Platformu

 1.500,00 7.500,00

Açıklama

Yoga Uzmanları İçin Devam Modülü I eğitimi ve EVRİM Platformundaki pratik dersler Mart ayında başlıyor.

Yoga Uzmanları İçin Eğitim Modülüne ve EVRİM Platformuna birlikte katılmak isterseniz bu eğitimi inceleyebilirsiniz. 

Yoga Uzmanları İçin Eğitim Modülü I Eğitim Programı, yoganın fizyolojisi ve kinesiyoloji ve İngilizce Ders Anlatım Teknikleri I derslerini içermektedir.

Yoganın Fizyolojisi ve Kinesiyoloji dersi yogayı, bedenin sistemleri üzerinden inceleyerek, kinetiği yoga ile ilişkilendirerek, yoga uygulamasına biyomekaniği entegre etmeye destek olarak, yogaya ve yoga tekniklerine bütünsel ve bilimsel bir yerden bakılmasını amaçlayan ve yogaya kapsamlı bir yaklaşım sunan bir eğitim programıdır.

İngilizce Ders Anlatım Teknikleri I dersi ise; Yoga Uzmanlarının, İngilizce dilinde yoga dersleri verme yetisini geliştirmeyi ve İngilizce ders verirken kendine güvenli ve öğrenci grubuna liderlik etme yeteneğine sahip olarak ders verme becerisini geliştirmeyi hedeflemektedir.

Bu eğitimle yogayı kapsayıcı, bütünleştirici ve farklı disiplinleri içinde barındıran bir yaklaşımla ele almayı amaçladık.

Program teorik derslerden oluşmaktadır. Teorik dersler hafta sonu gerçekleşecektir.

Bu eğitim ileri seviye bir eğitim olup temel yoga uzmanlık eğitimi almış kişiler için, yoga eğitmenleri için ve yoga bilgisini derinleştirmek isteyen kişiler için uygundur.

EVRİM, Yoga Uzmanları için gelişim platformudur.

-Derinlemesine Mesleki ve Kişisel Gelişim

EVRİM, özgün bir gelişim yolculuğuna çıkmak isteyen sertifikalı yoga eğitmenlerine yönelik, kapsamlı bir mesleki ve kişisel gelişim platformudur. Bu platform, eğitmenlerin kendi potansiyellerini maksimize edebilmeleri, öğretim becerilerini ileri seviyelere taşıyabilmeleri ve derinlemesine bir kişisel pratiğe sahip olabilmeleri için tasarlanmıştır.

-Eğitim Programlarımızın Zenginliği

EVRİM’de sunulan eğitim programları, ters duruşlardan el-kol dengelerine, hand stand uygulamalarından Ashtanga yoga serilerine kadar geniş bir yelpazeyi kapsar. Bu ileri düzey teknikler, eğitmenlerin fiziksel becerilerini zorlayarak, öğretim yöntemlerini genişletmelerine ve kendi yoga pratiğinde derinleşmelerine olanak tanır.

-YOGARAMA AKADEMİ Topluluk Etkinlikleri ve Mesleki Gelişim Fırsatları

EVRİM, eğitmenlerin sosyal ve profesyonel ağlarını geliştirebilecekleri topluluk buluşmaları, kamplar, atölyeler, workshoplar ve mesleki gelişim seminerleri düzenler. Bu etkinlikler, eğitmenlerin birbirleriyle bağlantı kurmalarını, deneyimlerini paylaşmalarını ve birlikte büyümelerini teşvik eder. Yoga kampları ve atölyeler, immersif bir öğrenme deneyimi sunarken, workshoplar ve seminerler, eğitmenlerin mesleki becerilerini geliştirmelerine ve yogayla ilgili en son bilimsel gelişmelerin takip edilebilmesine olanak tanır.

-İÇERİK VE PROGRAM

Platformun içeriğinde yoga pratiklerini geliştirmenize olanak sağlayacak çeşitli alanlarda ileri seviye yoga pratikleri yer almaktadır. Platformdaki pratik derslerine ilk görselden ulaşabilirsiniz.

Platformdaki pratik programı 3 ayda bir yenilenmektedir. Paylaştığımız görseldeki program 18 Mart – 21 Haziran tarihlerini kapsamaktadır.

*Yoga Uzmanları için eğitim modülünden ve EVRİM platformundan sadece istediğiniz birine de kayıt olabilirsiniz.

Eğitimle ilgili detaylı bilgi almak için [email protected] e-posta adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ek bilgi

Yoga Uzmanları İçin Eğitim Modülü + EVRİM Platformu

Genel Katılım – Aylık Ödeme (1.taksit), Genel Katılım – Aylık Ödeme (2, 3 ve 4. taksit), Genel Katılım – Peşin Ödeme, Mezun – Peşin Ödeme, Mezun Aylık Ödeme (1. taksit), Mezun Aylık Ödeme (2 ve 3. taksit)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Duyurular